MojAndroid

Zdieľanie vozidiel je v dnešnej dobe veľmi aktuálnou témou v rámci mobility. Používatelia hlavne vo väčších mestách dnes už nepotrebujú vlastniť vozidlo, je jednoduchšie, keď si ho požičajú. Spoločnosť Business Lease je v tomto smere jednotkou na slovenskom trhu. V minulosti ako prvá priniesla možnosť operatívneho leasingu, v tomto roku sa púšťa do ďalších zaujímavých riešení.

Čierna skrinka, ktorú je možné odomknúť pomocou aplikácie

Aplikácia je základ

V rámci zdieľania automobilov existuje aplikácia, ktorá ponúka zaujímavé možnosti. Môžete si v nej jednoducho zarezervovať auto na určitý čas a na určitom mieste. Potom keď k nemu prídete, jednoducho ho odomknete pomocou aplikácie a jazdíte. Aplikácia zatiaľ na Slovensku dostupná nie je, spoločnosť ju momentálne testuje v Holandsku. Jedná sa o veľmi zaujímavú možnosť “požičiavania” automobilov.

Ako to funguje

V aplikácii GoShare sa najskôr registrujete, potom vyberiete auto a čas od kedy do kedy by ste si ho chceli rezervovať. Keď bude rezervácia potvrdená, stačí sa k nemu dostaviť a pomocou aplikácie jednoducho odomknúť čiernu skrinku. V nej sa nachádza kľúč od auta, stačí teda len nasadnúť a šoférovať. V aplikácii taktiež vidíte históriu vašich rezervácií a naplánované budúce rezervácie.

1.6.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+