MojAndroid

Zaujíma vás životný príbeh Martinky z Turca? Rátate partnerky, ktoré sa objavili po boku Borisa Kollára? Chcete mať prehľad o najnovších silikónoch slovenských playmate? V tom prípade je pre vás určená slovenská aplikácia Bulvár, prinášajúca všetky podstatné bulvárne správy z viacerých webov prehľadne a pohodlne na jednom mieste.

Bulvár

Základom aplikácie je menu, obsahujúce zoznam šoubiznisových správ z viacerých portálov, ako pluska.sk, cas.sk, topky.sk, tvnoviny.sk, pravda.sk alebo aktuality.sk. Zobraziť sa dajú nové správy, alebo top správy. Článok, ktorý vás zaujme, je možné otvoriť v jeho mobilnej verzii, pootvárať viac článkov na pozadí však nie je možné.

Bulvár 1 Bulvár 2

Ak sa s nejakým hodnotným bulvárnym článkom chcete podeliť aj so svojimi známymi, priamo z aplikácie je možné poslať naň odkaz prostredníctvom mailu, sms správy, Dropboxu, atď. Zostáva len dodať, že aplikácia Bulvár je zadarmo a nájdete ju na Google Play.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

18.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+