MojAndroid

Už ste niekedy fotili seba, prípadne seba s ďalšou osobou, fotoaparátom svojho telefónu? Poznáte teda postup – telefón v dlani otočiť naopak, vystreť ruka ako sa len dá, zamieriť,a  dúfať, že trafíte aspoň jednu hlavu. Môže to byť trochu otrava, hlavne, keď nemáte spúšť foťáka ako klasické tlačidlo, ale musíte trafiť to malé koliečko na displeji.

Aplikácia Big Camera Button prináša veľmi praktické riešenie. Po stlačení spúšte v aplikácií sa celá obrazovka premení na spúšť fotoaparátu. Presne tak ako to vidíte na obrázku. Už nemusíte len dúfať, že na displeji trafíte to správne miestečko na displeji. Je to až trápne jednoduché, ale fotenie autoportrétov je s touto aplikáciou hračkou.

K dispozícii je “lite” verzia, ktorá je zadarmo, a platená verzia za 99 centov. Zatiaľ sme nezistili aký je medzi týmito verziami rozdiel. Funguje len od verzie Androidu 2.2.

Android Market | AppBrain

13.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+