MojAndroid

Výrobcovia radi predstavujú svoje najnovšie modely smartfónov v rôznych farbách a asi najpopulárnejšou je kombinácia čiernej a bielej. Samsung rozšíril túto kolekciu o ďalšie zaujímavé farby, ako červenú (Garnet Red) alebo modrú (Pebble Blue). Ak si potrpíte na odlišnosti a chceli by ste vlastniť aj najnovší smartfón od spoločnosti Google, tak potom máme pre vás dobrú správu. Zahraničný portál phonearena získal prístup k fotografii, na ktorej sa nachádza biely Nexus 4.

Prvé informácie o bielej verzii sa objavili ešte v novembri minulého roka, keď sa biely Nexus 4 vynoril v ponuke operátora TalkTalk. Odvtedy sme však o ňom už nemali žiadne informácie. Fotografia sa zdá byť pravá a dokonca v spodnej časti sú na nej vidieť aj reflexné štvorčeky špecifické práve pre tento telefón. Kedy bude biela varianta Nexusu 4 pripravená k predaju zatiaľ nevieme s istotou povedať, ako ani to, ako sa bude predávať. Predpokladáme, že do svojej ponuky ho zaradia niektorí mobilní operátori alebo e-shopy. Na Google Play Store sa s veľkou pravdepodobnosťou predávať nebude.

Zdroj: phonearena, 2

30.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+