MojAndroid

Beelink BT3 Pro

Prvý Mini PC Box prichádza s procesorom Intel Atom X5-Z8350 taktovaným na 1,44 GHz. Mini PC Box ponúka Wi-Fi, Bluetooth, HDMI konektor, rozšírenie o pamäťovú kartu microSD až do kapacity 128 GB a funkcie multimediálneho centra v kompaktných rozmeroch. Nechýba možnosť umiestnenia na zadnej strane vášho monitora či inej obrazovky. Operačným systémom je Windows 10. Zariadenie si môžete zakúpiť v konfigurácii 4 GB RAM a 32 GB interného úložiska za cenu približne 121 eur alebo tiež 4 GB RAM a 64 GB interného úložiska za cenu asi 130 eur.

–> Kúpiť Beelink BT3 Pro vo verzii 32 GB v e-shope GearBest <–

–> Kúpiť Beelink BT3 Pro vo verzii 64 GB v e-shope GearBest <–

Beelink AP34 Mini PC

Svieža modrá či šedá farebná varianta. Aj to ponúka model Beelink AP34 Mini PC so štvorjadrovým procesorom Intel Apollo Lake N3450. Nechýba Bluetooth a Wi-Fi pripojenie, poteší LAN pripojenie. Zariadenie vyniká hrúbkou len 20 mm. K dispozícii je tiež HDMI  konektor, 3,5 mm jack konektor a systém Windows 10. Zariadenie si môžete zakúpiť v konfigurácii 4 GB RAM a 64 GB interného úložiska v šedej farebnej variante za cenu len 178 eur. V konfigurácii 8 GB RAM a 64 GB interného úložiska a modrej farebnej variante stojí následne približne 227 eur.

–> Kúpiť Beelink AP34 Mini PC vo verzii 4 GB RAM v e-shope GearBest <–

–> Kúpiť Beelink AP34 Mini PC vo verzii 8 GB RAM v e-shope GearBest <–

Beelink M1

Mini PC Box Beelink M1 ponúka štvorjadrový procesor Intel Apollo Lake N3450, systém Windows 10, Wi-Fi, Bluetooth a LAN pripojenie, VGA a HDMI konektor či podpora ISO a MKV multimediálnych súborov. Zariadenie disponuje aj diaľkovým ovládaním, ktoré je napájané klasickými 2 x AAA batériami. Beelink M1 si môžete zakúpiť v konfigurácii 4 GB RAM a 64 GB interného úložiska za cenu približne 156 eur a zariadenie s 8 GB RAM a 64 GB interného úložiska je následne k dispozícii za sumu 227 eur.

–> Kúpiť Beelink M1 vo verzii 4 GB RAM v e-shope GearBest <–

–> Kúpiť Beelink M1 vo verzii 8 GB RAM v e-shope GearBest <–

Ak máte o zariadenia od značky Beelink záujem, poponáhľajte sa. Akcia v e-shope GearBest na niektoré Mini PC Box zariadenia platí už len 6 dní!

25.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+