MojAndroid

Napriek tomu, že je automobil dokonalým strojom, ktorý sa aj na dlhých cestách stará o vašu bezproblémovú prepravu z jedného miesta na druhé, z rôznych dôvodov môže jeho systém zlyhať práve vtedy, keď to najmenej potrebujete. A práve v takýchto chvíľach je vhodné mať na blízku niečo, čo vám umožní získať na jednoduchú a rýchlu opravu akýkoľvek náhradný diel.

AUTODOC je mobilná aplikácia, ktorá svojim zákazníkom umožňuje rýchlo a jednoducho objednať auto diely a príslušenstvo online. Je navrhnutá tak, aby bola užívateľsky prívetivá, poskytovala prístup k celému radu užitočných funkcií, ako sú recenzie produktov, rady mechanikov a podrobné informácie o produktoch.

Takmer nekonečný výber produktov v appke AUTODOC

V mobilnej aplikácii AUTODOC nájdete a môžete objednávať viac ako milión náhradných dielov pre takmer všetky značky a modely vozidiel. V prehľadne usporiadaných kategóriách si zákazníci vyberú to, čo potrebujú. V aplikácii okrem iného nájdete pneumatiky, filtre, oleje a kvapaliny, brzdové systémy, súčiastky motora a mnoho ďalšieho. To všetko za skvelé ceny.

V AUTODOC sú dostupné aj rôzne akcie a zľavy, ktoré máte po ruke kdekoľvek sa nachádzate, pretože aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo do mobilu v App Store alebo v Google Play, kde bol jej dodatok vyvinutý aj pre Android.

V rámci aplikácie sa dajú predvoliť aj vozidlá, takže výber dielov je o to jednoduchší a rýchlejší. Výhodou je tiež to, že týmto spôsobom sa minimalizujú chyby pri objednávke. Vybrané produkty si  môžete navyše dať iba na zoznam želaní a objedať neskôr. Všetky zákazky zostávajú uložené v ich prehľadnej histórii, ku ktorej sa dostanete po prihlásení sa do svojho užívateľského účtu.

Vyskúšajte video tutoriál

Aj vy hľadáte návody na výmenu žiarovky, stieračov, oleja a podobne, aby ste si tieto pomerne jednoduché veci spravili sami? V aplikácii AUTODOC nájdete množstvo užitočných video návodov, ktoré vám bežné opravy a výmeny zjednodušia. Navyše vám možno pripomenú, čo všetko budete k výmene potrebovať a čo by ste si mali objednať.

Video návody sú veľmi užitočné, pretože získate aj predstavu o tom, ako výmena alebo oprava prebieha. Vďaka tomu si môžete premyslieť, či ju zvládnete sami, alebo to radšej necháte na mechanika.

Kompletný platobný aj poradenský servis

Zaplatiť za objednávku sa dá aj priamo v aplikácii. Pri jej dokončení sa vám zobrazí až 15 rôznych spôsobov platby. Pohodlne si tak môžete vybrať takú formu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Navyše, keď máte za sebou prvú objednávku, získate možnosť platby jedným kliknutím, vďaka čomu nie je potrebné zadávať osobné údaje pri každej ďalšej. Stav nasledujúcej zrealizovanej zákazky je možné sledovať aj v zákazníckom účte.

A aby toho nebolo málo, priamo cez aplikáciu AUTODOC je možné kontaktovať aj zákaznícku podporu, ktorá je vám k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 17:00. Na zákazníckom servise nájdete odborníkov, ktorí vám poradia.

Aké sú najväčšie výhody aplikácie AUTODOC?

Medzi najväčšie výhody objednávania tovaru cez AUTODOC patrí:

  • Možnosť objednať tovar kedykoľvek a odkiaľkoľvek
  • Rýchlosť a jednoduchosť objednávky
  • Obrovský výber produktov v rôznych cenových hladinách
  • Možnosť vyhľadávať produkty podľa modelu vozidla alebo kódu produktu
  • Vytvorenie zoznamu prianí
  • Až 15 spôsobov platby
  • Možnosť kopírovať staršie objednávky a objednať rýchlo a jednoducho rovnaký tovar

Ak si preto chcete výber nových autodielov uľahčiť a dopracovať sa k funkčnému vozidlu čím skôr a bez starostí, vyskúšajte to s touto mobilnou aplikáciou, ktorú si vy aj vaše auto skutočne zamilujete.

4.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+