MojAndroid

Spoločnosť ASUS sa skutočn pochlapila a predstavila výkonný tablet, ktorý určite poteší množstvo fanúšikov týchto zariadení. Tí už dnes nemajú k dispozícii taký široký výber high-end tabletov a každé nové zariadenie v tejto kategórii je veľmi vítané. ASUS Zenpad 3S 10 ponúka dostatok výkonu aj pre tie najnáročnejšie operácie a vďaka veľkému displeju s jemným rozlíšením pôjde aj o skvelé zariadenie na prácu s multimediálnym obsahom.

ASUS ZenPad 3S 10 ponúka 9,7″ displej s rozlíšením 1536 x 2048 pixelov s podporou technológie True2Life, ktorá zvyšuje jas, ostrosť a kontrast displeja, čo sa hodí najmä pri prezeraní fotografií a iných multimédií. Hrúbka zariadenia je v najhrubšom bode iba 7,15 mm a spolu s kovovou konštrukciou tak ide o veľmi atraktívne zariadenie. Nájdeme tu aj skener odtlačkov prstov, 8 MP fotoaparát vzadu a 5 MP prednú kameru.

Tablet tiež zaujme hudobnou výbavou. Nájdeme tu duálne reproduktory so zosilňovačmi a aj podporu technológie DDTS Headphone: X pre zlepšenie zvukového výstupu cez audio jack. Túto zaujímavú mašinu bude poháňať 6-jadrový procesor MT8176, ktorému bude pomáhať RAM s kapacitou 4 GB. Vnútorná pamäť má kapacitu 32 GB a nájdeme tu aj microSD slot pre pamäťové karty, ktorými je možné pamäť ešte rozšíriť. Tablet disponuje portom USB-C, takže výrobca šiel s dobou aj v tomto smere. Chýbať nebude ani podpora pre rýchle nabíjanie, a tak veľké zariadenie nebude musieť byť k zásuvke pripojené veľmi dlho, aby získalo dostatočné množstvo energie. Zaujímavá je v tomto prípade aj cena. ASUS Zenpad 3S 10 sa bude predávať za približne 343 USD, no je otázne, či a kedy zariadenie uvidíme aj u európskych predajcov.

Zdroj: Mobile01 via Android Community

13.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+