MojAndroid

Spoločnosť ASBIS SK, s.r.o. sa stala autorizovaným distribútorom systémovej časti spoločnosti ASUS pre slovenský trh. Od Q1 2014 bude jedným z troch priamych distribútorov ASUS notebookov, tabletov a príslušenstva.

Značka ASUS je na slovenskom trhu dlhodobo na vrcholných pozíciách. Spoluprácou s novým distribútorom chceme vychádzať v ústrety našim obchodným partnerom,“ hovorí Miroslav Apolen, produktový manažér spoločnosti ASUS. „Rozšírenie počtu distribútorov je strategickým krokom našej spoločnosti k zabezpečeniu optimálneho pokrytia trhu,“ dodáva Miroslav Farkaš produktový manažér spoločnosti ASUS.

ASUS považujeme za jedného z lídrov na slovenskom trhu. Z nového partnerstva máme preto veľkú radosť,“ povedal Armand Wolner, obchodný riaditeľ pre volume divíziu spoločnosti ASBIS SK.

Systémové produkty značky ASUS okrem ASBIS SK, s.r.o. distribuujú na Slovensku taktiež spoločnosti AGEM Computers, s.r.o. a eD’system Slovakia, s.r.o.

23.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+