MojAndroid

Aplikácia TapaTalk je jednou z tých, ktorá združuje diskusné fóra na mnohé témy. Teraz je táto aplikácia za zľavnenú cenu len 0,79 € a môžete si ju stiahnuť v Google Play Store.

Aplikácia TapaTalk združuje množstvo rôznych diskusných fór, ktoré máte, tak povediac, „všetky pod jednou strechou“. Aplikácia umožňuje používateľom rýchly prístup, čítanie a posielanie príspevkov vo veľmi jednoduchom a intuitívnom prostredí. TapaTalk umožňuje rýchlu a jednoduchú orientáciu v diskusných príspevkoch, v jednotlivých témach a momentálne združuje viac ako 35 tisíc jednotlivých položiek.

 

Aplikácia TapaTalk je teraz dostupná v Google Play Store za zníženú cenu 0,79 € a stiahnuť si ju môžete na linku, ktorý sa nachádza pod článkom.

Tapatalk Forum App
Quoord Systems Limited
Verzia 2.1.3 (22. 5. 2012)
Veľkosť 4,3 MB
2.0+

0,79 €

Zdroj, foto: Google Play Store

4.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+