MojAndroid

Ak ste už rozmýšľali nad tým, ako si spotrebu za hovory, SMS a dáta, držať pod kontrolou a nie ste vlastníkom smartfónu s Ice Cream Sandwich, ktorý má tieto vymoženosti pri niektorých modeloch v natívnom prostredí, mohla by vás osloviť práve aplikácia Phone Usage.

Aplikácia Phone Usage ponúka naozaj podrobný pohľad na uskutočnené hovory, prijaté aj volané, taktiež SMS a nechýbajú ani počítadlá dát. Prehľad získate v niekoľkých dopredu zadaných obdobiach. Pri jej spustení si aplikácia stiahne dáta z histórie, takže ju môžete od začiatku plnohodnotne využívať.

Vymoženosťou aplikácie je aj pohľad na najviac volané čísla, alebo prehľad o tom, kto najviac volá vám. Prehľad ponúka aj pohľad na dĺžku hovorov, alebo počet znakov v jednotlivých SMS.

V nastaveniach si môžete naozaj vybrať možnosti, ktoré vám vyhovujú. K dispozícii je widget, úprava farieb, nastavenie hlavného dátumu, kedy vám začína fakturačné obdobie. Nastaviť si môžete denný, týždenný a mesačný limit spolu s upozornením, keď ho prekročíte. Taktiež si môžete nastaviť limity na hovory, SMS a dáta.

Z počítadla si môžete vylúčiť zadané čísla nielen na hovory, ale aj na posielané SMS. V pokročilých nastaveniach si môžete prispôsobiť formát dátumu, deň, ktorým sa začína týždeň, zaokrúhľovanie dĺžky hovorov, uchovávanie dát až na tri mesiace.

Aplikácia Phone Usage je zaujímavým nástrojom pre všetkých, ktorí majú potrebu kontrolu spotreby svojich finančných prostriedkov na telefonovanie, posielanie SMS a dátových prenosov. Nám síce chýbala možnosť kontroly spotreby dát prenášaných cez WiFi, no poslúži ako veľmi prijateľný nástroj, ktorý dokáže poskytnúť používateľovi v celku reálny pohľad na používanie telefónu. Aplikácia Phone Usage je dostupná v Google Play Store a je zadarmo.

Verzia: 2.4.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.4
Aktuálna cena: Zdarma

 

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Phone Usage

28.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+