MojAndroid

Dnešné mobilné telefóny sú často využívané aj ako fotoaparáty, ktorými zachytávame jednotlivé momenty zo svojho života v podobe fotografií. Ak máme dostatočné miesto v pamäti telefónu, ľahko sa nám môže stať, že naše fotografie sa dostanú do akéhosi chaosu, preto však existujú aplikácie, ktoré tento chaos vo fotografiách usporiadajú. Takou aplikáciou je Million momets od spoločnosti Sony.

Aplikácia Million moment ponúka nielen snímanie fotografií, ale aj ich katalogizovanie, priraďovanie ku kategóriám, priraďovanie poznámok a štítkov, uloženie do veľmi dobre vyzerajúceho albumu, e-knihy.

O fotografiách môžete získať skvelý prehľad a môžete si zaznamenať aj ďalšie pokročilé funkcie a informácie o jednotlivých fotografiách. Navyše, po vytvorení kompletného albumu, aplikácia môže tento nahrať kompletne na Facebook.

Aplikácia je dostupná v Google Play Store a je úplne zadarmo so všetkými svojimi skvelými funkciami.

million moments
Sony Digital Network Applications, Inc.
Verzia 1.0.01.05310 (31. 5. 2012)
Veľkosť 7,0 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Million moments

6.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+