MojAndroid

V obchode Google Play majú majitelia Android zariadení prístup k rôznym typom agregátorov spravodajstva. Jedným z najpopulárnejších popri známom FlipBoarde je aj aplikácia Feedly. Tá teraz, podobne ako konkurenčný Pocket Casts, prešla zásadnou zmenou svojho dizajnu a používateľského rozhrania. Nový dizajn sa ešte viac opiera o Materiál dizajn od Googlu. Zatiaľ je ale dostupný len v betaverzii.

Najväčšou zmenou je pridanie spodného panelu na prepínanie medzi tabmi, ktoré boli predtým dostupné len v ľavom bočnom paneli. V strede panelu je klasický tab Today s aktuálnymi správami, po stranách posledné prečítané/rozčítané články a tab Discover s kategóriami. Na krajoch nájdeme funkciu vyhľadávania a prístup do bočného panelu. V ňom sa nachádzajú uložené feedy, respektíve sledované internetové stránky. Nájdeme tu aj možnosť prepnúť grafické rozhranie do nočného módu, čím dostane používateľ tmavú tému vhodnú pre AMOLED displeje. Samozrejmosťou je aj widget, ktorý na ploche zobrazí vybranú kategóriu feedov.

Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

16.11.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+