MojAndroid

Aplikácia AnyTime Pill Reminder je určená pre každého, kto často zabúda na pravidelné udalosti alebo povinnosti, napríklad užívanie liekov. Je jednoduchá na použitie a v podstate môžete pridávať dva druhy časovačov:

Intervalový časovač: časovanie založené na počiatku a intervaloch opakovania.
Pri vytváraní tohto druhu časovača musíte zadať jeho názov a začiatok spustenia intervalového časovania – zadáte požadovaný časový úsek opakovania a uložíte.

Časovač každodenných časov: časovanie podľa určitých časov každý deň.
Pri tomto časovači postupujete podobne ako pri prvom type – zadáte názov, poznámku a čas, kedy sa má časovač spustiť. Kliknutím na tlačidlo s troma bodkami vedľa nápisu “Opakovať denne o” môžete pridávať ľubovoľný počet časov, kedy sa vám pripomienka každý deň ohlási.

Aplikácia si určite nájde uplatnenie pri každej chorobe -z vlastnej skúsenosti viem, že spomenúť si na lieky v správnom čase je niekedy problém :). Ak je to aj váš prípad, stiahnite si aplikáciu na Android Markete alebo pomocou QR kódu.

QR kód

Android Market

7.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+