MojAndroid

Jeden z najpopulárnejších správcov úloh dostupných pre Android je Any.do, ktorý je možné z obchodu Play stiahnuť už pomerne dlhú dobu. Teraz je k dispozícii jeho aktualizovaná verzia, ktorá prináša niekoľko vylepšení a nových funkcií. Tie sa týkajú najmä zdieľania úloh so svojimi známymi či kolegami v práci. Prémiové funkcie Any.Do spoplatnil.

Any.Do v update zaradil úlohy do tzv. hubov, ktoré je možné zdieľať s viacerými používateľmi. Tí budú schopní pridávať vlastné úlohy alebo editovať už tie existujúce, či priradiť podúlohy a deadliny. Free verzia umožňuje kolaborovať len dvom osobám, ktoré si môžu navzájom zdieľať úlohy, čo môžu oceniť napríklad rodiny pri nakupovaní. V podnikovom prostredí menších firiem, kde budete chcieť zdieľať úlohy s viacerými ľuďmi, si už budete musieť priplatiť za prémiovú verziu, ktorá stojí 5 dolárov mesačne alebo 45 ročne. Dáta sa synchronizujú naprieč všetkými zariadeniami, pričom pri uploade už nebudete limitovaní 5 MB veľkosťou súborov ako bolo tomu doteraz. Update tiež pridal podporu Dropboxu, poznámkový blok, podporu tém a pripomienky založené na lokalite.

premium-chart

Any.Do vo verzii 2.0 je dostupný na stiahnutie a ak si zakúpite prémiový balík v horizonte najbližších dvoch týždňov, získate zľavu v podobe zľavneného 3$ mesačného poplatku, alebo 27 dolárového ročného predplatného.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

31.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+