MojAndroid

Začiatkom decembra sme pre našich čitateľov spustili vianočnú súťaž s názvom Android Vianoce 2013. Pripravili sme špeciálnu stránku AndroidVianoce.sk, kde ste mohli napísať svoje vianočné želania.

Android-Vianoce-2013

Úloha bola teda veľmi jednoduchá – stačilo nám napísať váš vysnívaný Android smartfón alebo tablet, ktorý by vás pod vianočným stromčekom veľmi potešil. Do súťaže sa zapojilo približne 9-tisíc čitateľov a jedného z nich sme odmenili skvelou cenou. Dostane darček, ktorý si sám vybral. Meno výhercu je Mário Adamčík, ktorý si želal nový HTC One. Navyše sme sa rozhodli odmeniť ešte troch ďalších súťažiacich, ktorí od nás získavajú špeciálne ochranné fólie pre svoj smartfón alebo tablet. Mená výhercov sú:

 • Ivan Zima
 • Daniel Roth
 • Karol Sawicki

Výhercom srdečne blahoželáme, kontaktovať ich budeme emailom, ktorý uviedli pri registrácii do súťaže.

Len pre zaujímavosť uvádzame TOP 10 najobľúbenejších darčekov, medzi ktorými sú tri produkty od spoločností Samsung a Sony, dva od HTC a LG:

 1. Samsung Galaxy Note 3
 2. Sony Xperia Z1
 3. Samsung Galaxy S4
 4. Google Nexus 5
 5. HTC One
 6. Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)
 7. LG G2
 8. Sony Xperia Tablet Z
 9. HTC One max
 10. Sony Xperia Z Ultra

A na záver už len prajeme všetkým krásne Vianoce.

Redakcia MojAndroid.sk

 

Chcete súťažiť a vyhrať?

Zapojte sa aj do ďalších súťaží, ktoré práve prebiehajú na stránke MojAndroid.sk:

24.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+