MojAndroid

Rád sa hráš na svojom Android telefóne alebo tablete? Na tento víkend prinášame rebríček top 10 hier, zostavený portálom ibtimes.com

1. Blast Monkeys – vystreľ opicu, tak aby pochytala všetky banány a postupuješ do ďalšieho kola

2. Angry Birds – princíp tejto populárnej hry väčšina z Vás pozná, ale pre istotu J vystreľujte z praku nahnevané vtáky, tak aby ste zničili konštrukciu a s ňou aj zelené prasiatka.

3. Inotia3 Children of Carnia – ak si fanúšikom adventúr, tak táto hra by nemala chýbať v tvojom zariadení. Príbeh sa odohráva na kontinente Inotia, zbieraj silu, porážaj súperov a putuj krajinou ďalej a ďalej.

4. Bubble Blast 2 – vašou úlohou je dostať z obrazovky všetky bubliny, nie je to však také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá, praskajú len červené J a každý ťuk sa počíta.

5. Live Holdem Poker Pro – ak si chceš zmerať silu v pokri s hráčmi z celého sveta, stačí ak siahneš po tejto hre.

6. Angry Birds Rio – je úspešné pokračovanie Angry Birds, tentokrát však vašim cieľom nie sú prasiatka, ale treba oslobodzovať papagáje z klietok.

7. Diversion – 3 svety, 100 levelov, 150+ charakterov. Behám, skáčem, zbieram body toto je charakteristika hry, ktorá  určite zaujme najmä mladšie ročníky.

8. Wordfeud FREE – zábavná multiplayerová slovná hra. Zahrajte si Scrabble v Angličtine so svojími kamarátmi alebo s náhodným spoluhráčom, priamo na Vašom Androide.

9. Elf City – radi budujete? Vstúpte a vytvorte novú civilizáciu v novom svete.

10. Mouse Trap – pomôžte myši uniknúť z laboratória. Pomocou posúvania blokov uvoľnujte priestor, aby sa myš dostala až k východu.

Všetky hry sú voľne dostupné, tak vyskúšajte a podeľte sa o najlepšie skóre v diskusii.

 

 

 

5.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+