MojAndroid

Spoločnosť Google zverejnila prvú ostrú verziu vývojového prostredia (IDE) Android Studio, ktoré bolo od základov postavené pre vývoj Android aplikácií, ešte v decembri minulého roka. Spoločnosť však samozrejme pokračuje vo vylepšovaní softvéru a najnovšie prináša tretiu betu aktualizácie na verziu Android Studio 1.1. Nová beta verzia opravuje niekoľko chýb (126013130082) vývojového prostredia, ktoré nahlásili používatelia.

V prípade, že ste vývojár a používate Android Studio, aktualizáciu na najnovšiu betu môžete vykonať v ponuke Help > Check for Update. Týmto krokom sa stiahne malá záplata a vaše prostredie sa aktualizuje. Nemusíte teda sťahovať celú inštaláciu programu. Ak ju aj napriek tomu potrebujete, nájdete ju na tomto odkaze.

11b3

Zdroj: Google

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+