MojAndroid

Aj tento rok najväčší slovenský Android portál MojAndroid.sk v spolupráci s českým webomSvetAndroida.cz spustili populárnu anketu Android Roka 2011 o najlepšie Android telefóny a tablety na Slovensku a v Čechách. Do ankety Android Roka boli nominované len tie najlepšie Android zariadenia, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku, medzi ktorými sú nominované aj najlepšie smartfóny spoločnosti Sony Ericsson. Hlasovanie v ankete Android roka 2011 prebieha v 4 kategóriách a Sony Ericsson má svoje zastúpenie hneď v 3 kategóriách. Pozrite si videá nominovaných smartfónov.

Sony Ericsson Xperia Arc S

 

 

Sony Ericsson Xperia Play

 

Sony Ericsson Xperia Ray

 

Sony Ericsson Xperia Active

 

Sony Ericsson Xperia mini

 

Sony Ericsson Xperia mini pro

 

Hlasovať o najlepšie Android smartfóny v ankete Android roka 2011 môžete na stránke AndroidRoka.sk až do 31.12.2011 do polnoci. Každý, kto sa zapojí do hlasovania môže vyhrať jednu z 8 cien: 4 x najlepšie Android smartfóny a tablet a 4 x Galaxy Nexus od spoločnosti Google.

Pre lokálne informácie o Sony Ericsson zo Slovenskej republiky sledujte:

PR článok

29.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+