MojAndroid

Najväčší slovenský Android portál MojAndroid.sk v spolupráci s českým webom SvetAndroida.cz spúšťajú anketu Android Roka 2011 o najlepšie Android telefóny a tablety na Slovensku a v Čechách. Anketa Android Roka má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku. Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími chytrými telefónmi a tabletmi s operačným systémom Android. Ocenené zariadenie budú môcť zákazníci nájsť v obchodoch a na internete s certifikátom “Android roka 2011″, ktorý by mal pomôcť vybrať ten najlepší telefón alebo tablet, ktorý Android ponúka. Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk pre Slovensko a AndroidRoku.cz v Českej republike.

MojAndroid.sk TIPY:

 

Hlasovanie v kategóriách

Hlasovanie Android roka 2011 prebieha v 4 kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Android smartfón
  • Kompaktný Android
  • Android tablet

TOP Android smartfón

Tieto telefóny sú určené pre užívateľov, ktorí sa neboja priplatiť, ale zároveň vyžadujú tie najlepšie technické parametre, ktoré sú aktuálne na trhu. Cena týchto zariadení sa pohybuje od 400 EUR nahor. Ponúkajú naozaj to najlepšie vo svojom sektore. Po takýchto telefónoch najčastejšie siahajú manažéri, riaditelia firiem, geekovia alebo fajnšmekri, ktorí od svojho telefónu očakávajú maximum.

 

Android smartfón

V tejto kategórii nájdete Android telefóny, ktoré by sme mohli nazvať zlatou strednou cestou. Sú určené pre väčšinu používateľov. Ponúkajú všetko, čo budete od svojho Androida potrebovať. Oproti „kompaktnému Androidu“ ponúkajú napríklad atraktívny dizajn, väčší displej s vylepšenou dotykovou technológiou, kvalitnejší fotoaparát, alebo výkonnejší hardvér, na ktorom si už zahráte aj náročnejšie hry. Pohybujú sa v cenovej relácii od 200 do 400 EUR.

 

Kompaktný Android

Telefóny vhodné pre začínajúcich užívateľov, ktorí sa s Androidom ešte len zoznamujú a nechcú príliš utrácať. Telefóny sa pohybujú v cenovej relácii do 200 EUR a pritom ponúkajú väčšinu vymožeností systému Android, ako je internet, GPS, dotykový displej, sociálne siete, emaily a mnoho ďalších. Už nie je nutné za kvalitný telefón s mnohými funkciami, platiť veľa peňazí.

 

Android tablet

Tablety sú celkom mladou kategóriou Android zariadení, ktorá je určená predovšetkým na prístup k obsahu, filmom, emailom, fotkám, knižkám a internetu. Vďaka svojmu výkonu a kompaktnému prevedeniu sa tablety tešia stále väčšej obľube a stretávame sa s nimi omnoho častejšie aj v bežnom živote, napríklad v práci, v škole a pri ďalších aktivitách, kde potrebujeme prenosný počítač s väčšou dotykovou obrazovkou.

 

Ceny

Hlasujúci môžu vyhrať až 8 cien: 4 x najlepšie Android smartfóny a tablet a 4 x Galaxy Nexus. Výhry budú známe až po vyhlásení výsledkov, pretože vás chceme odmeniť tými najlepšími cenami, ktoré si sami v hlasovaní zvolíte.

Navyše máte možnosť vyhrať až 4 najnovšie smartfóny Galaxy Nexus od Google s Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Tieto telefóny sú pripravené pre hlasujúcich, ktorí pozvú svojich priateľov a známych do hlasovania v ankete Android roka 2011.

Partneri

Partneri ankety Android roka 2011 sú: Acer, ASUS, HTC, Huawei, Samsung a Sony Ericsson.

Mediálni partneri: Heureka.sk, PC REVUE a Pricemania.sk

Partnerské eshopy: Shark.sk a Sunnysoft.sk

 

Vyhlásenie výsledkov a výhercov

Hlasovanie v ankete Android Roka 2011 začína 1.12.2011 a končí 31.12.2011 o polnoci. Výsledky anketa Android roka 2011 vyhlásime na spoločnom slávnostnom stretnutí do 31.januára 2012. O presnom termíne vyhlásenia výsledkov vás budeme informovať na stránke MojAndroid.sk.

Organizátori

MojAndroid.sk a SvetAndroida.cz

 

 

 

 

14.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+