MojAndroid

Android Roadshow 2012 – minulý rok sme sa spoločne stretli v šiestich mestách na celom Slovensku. Začali sme na východe v Košiciach a naša Roadshow pokračovala cez mestá Žilina, Bratislava, Prešov, Zvolen až do Trnavy. Android Roadshow je akcia, ktorá spája komunitu a Android fanúšikov. Mohli ste si tak vyskúšať všetky novinky priamo vo svojich rukách.

Android Roadshow 2012

Pripomeňme si to najlepšie, čo sme spoločne minulý rok na Android Roadshow zažili. A pripravte sa na tento ročník. Začneme už v apríli. Pozorne sledujte náš portál MojAndroid.sk a dozviete sa všetko podstatné už čoskoro :-)

 

Článok bol zverejnený v treťom čísle mesačníka Android magazín.

Aplikácia Android Magazín je dostupná na Play Store aktuálne len pre Android tablety vo verzii 3.0 a vyššie. Pre správne spustenie aplikácie je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Adobe AIR. Aplikácia Android Magazín beží na platforme Coverpage od spoločnosti MONOGRAM Interactive.

>>> Stiahnite si PDF – Marec 2013  <<<

 

23.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+