MojAndroid

Po tom, čo bola 8. augusta uvoľnená nová verzia prehliadača YouTube v2.2.16 už aj so slovenskou lokalizáciou som už očakával len aktualizáciu Android Marketu. Nová verzia (v3.0.X) sa už síce niekoľko týždňov objavovala na rôznych fórach (napr. XDA), ale nevenoval som tomu veľkú pozornosť. Dnes som ale rozhodol skúsiť nainštalovať aj takou neoficiálnou cestou najnovšiu verziu Android Marketu. Konkrétne sa jedná o verziu Android Market v3.0.27. Inštalácia bola jednoduchá, stačilo len spustiť inštaláciu (*.apk) z pamäte zariadenia. Všetko prebehlo bez problémov na prvý krát (skúšané to bolo na Samsung Galaxy S s oficiálne vydaným Froyo 2.2 pre Slovensko).

 

Áááá…, je to tu! Android Market so slovenskou lokalizáciou! Či bol použitý môj preklad zaslaný spoločnosti Google sa už asi nedozviem, ale snáď im aspoň pomohol. Ja verím že ÁNO :)  Po chvíľke načítavania ste vyzvaní na udelenie súhlasu so zmluvnými podmienkami spoločnosti Google.

 

Celý článok nájdete na MojAndroid.sk blogu Android Market už komplet v SLOVENČINE!, autor nového prekladu je Matrix44

11.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+