MojAndroid

Motorola prostredníctvom svojho Twitter účtu potvrdila príchod Androidu Ice Cream Sandwich pre ďalšie zariadenia. Medzi spomenutými modelmi nájdeme najnovšie Android telefóny RAZR, Droid Bionic a tablet Motorola Xoom. Spoločnosť v prehlásení sľubuje upresnenie dostupnosti aktualizácií pre ďalšie telefóny, do šiestich týždňov od vydania zdrojového kódu ICS.

Podľa zatiaľ dostupných informácií by mal Android Ice Cream Sandwich teoreticky fungovať na ktoromkoľvek Gingerbread zariadení. Otázne je, či je Motorola ochotná sa zaoberať updatom aj pre iné, ako jej High-end smartfóny.

“Plánujeme update na Ice Cream Sandwich pre smartfóny DROID RAZR, Motorola RAZR, Motorola XOOM a DROID BIONIC. Podrobnejší časový plán aktualizácií publikujeme až po vydaní zdrojového kódu ICS spoločnosťou Google. V tomto čase taktiež poskytneme zoznam všetkých zariadení, ktoré budú upgradované na novú verziu Androidu 4.0.”

Zdroj: androidpolice.com

25.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+