MojAndroid

Aj keď platforma iOS má stále mnoho exkluzívnych herných titulov, v poslednom čase môžeme pozorovať nárast počtu kvalitných hier, ktoré sa objavili aj v obchode Google Play. Jednou takou je akčný Blastron od herného štúdia Kabam, ktorý sa nesie v štýle klasických Worms, no pridáva nové nápady a zaujímavú grafiku.

Hra ponúka dva herné módy a to kampaň, v ktorej ovládate malého robota v reálnom čase, zatiaľ čo v móde multiplayer sa ocitnete v hre pre viac hráčov, veľmi podobnej strategickým Worms. Hranie oboch módov je prepojené, pretože v kampani zbierate rôzne zbrane a vylepšenia, ktoré je možné použiť v multiplayer hre so svojimi priateľmi alebo botmi. Váš úspech tak nezávisí len na stratégii a ovládaní streľby, ale aj od toho, akým arzenálom disponujete. Pretože sa jedná o hru zadarmo, nájdeme tu systém vnútroherných platieb, kde si za reálne peniaze kupujete vylepšené zbrane, súčiastky pre robota alebo rôzne balíčky.

Blastron Android hry Blastron Android hry

Po grafickej stránke ponúka hra základnú grafiku, ktorá je však svojim spôsobom zaujímavá a nie príliš náročná na výkon. Animácie zbraní, ako aj hudba sú zábavné a dodávajú hre na kvalite. Ak si odmyslíme platený obsah, tak hra ponúka naozaj skvelý gameplay a navyše je zadarmo. Preto ju odporúčame vyskúšať každému fanúšikovi hier podobného typu. Hru si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu Google Play, kliknutím na tento odkaz.

31.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+