MojAndroid

Svetoznáma firma Handy Games sa ani pri tejto hre nenechala zahanbiť. Hra Guns’n’Glory prináša prostredie divokého západu, plné akcie a strieľania. Arkádová  hra na spôsob Droid Defense je prudko návyková. Ste v úlohe banditov, ktorí si najímajú rôzne typy zlodejov, indiánov či dezertérov občianskej vojny. Čakáte na vrchole kaňonu na príchod osadníkov, ktorí vám chcú zabrať územie. Zničením každého osadníka získavate finančnú odmenu, za ktorú kupujete nové zbrane alebo najímate nových bojovníkov.

Akonáhle vám však cez kaňon unikne istý počet osadníkov, ktorých nestihnete zničiť, šerif sa to dozvie a hra pre vás končí. Každým levelom získavate nové typy zbraní a bojovníkov, ktorí sú čoraz drahší, no silnejší. Hra má nespočetne veľa levelov a o jej obľúbenosti svedčí aj fakt, že si ju z Marketu stiahlo už viac ako 1.000.000 ľudí a recenziami je hodnotená na 5 z 5 hviezdičiek. Koncom februára sa chystá aktualizácia s novými mapami a typmi zbraní. Nenechajte si ujsť túto skvelú hru a stiahnite si ju zadarmo z Marketu!

Hodnotenie Guns’n’Glory:

+  jednoduché ovládanie
+  dobré spracovanie
+  vysoký počet levelov a vylepšení
+  nízke nároky na výkon avšak výborná kvalita

– návykovosť :-)

Screenshoty:

Video:

QR kód

Android Market | AppBrain

Autor: Ondrej Ličko


8.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+