MojAndroid

Súťaž Android Code 2013 je hlasovanie o najlepšie Android aplikácie na Slovensku. Počas celého novembra mali  slovenskí developeri možnosť prihlásiť svoje Android aplikácie do súťaže Android Code 2013. Dnes sme spustili verejné hlasovanie o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie, do súťaže sa zapojilo skoro 100 aplikácií a preto máme z čoho vyberať. Samozrejme, pre hlasujúcich máme pripravené pekné ceny:  Samsung Galaxy S4 mini a 10x navigácie Sygic.

AndroidCode2013-hlasovanie

 

Android Code 2013 – hlasovanie o najlepšie Android aplikácie a hry

Portál MojAndroid.sk spustil už tretí ročník súťaže Android Code o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie. Súťaž Android Code hľadá slovenské talenty a najlepšie Android aplikácie, ktoré sa tento rok objavili na Slovensku. Autori a vývojári prihlásili nové Android aplikácie, prípadne staršie, ktoré boli aktualizované najneskôr v minulom roku. Autor najlepšej aplikácie vyhrá nový Samsung Galaxy S4 Zoom, hlasujúci sa tiež môžu tešiť na výhru Samsung Galaxy S4 mini alebo desať navigácií od spoločnosti Sygic. Hlasujú naši čitatelia a všetci Android fanúšikovia, priamo na stránke AndroidCode.sk. Stačí vybrať 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link, ktorý vám príde emailom. Verejné hlasovanie končí 15.decembra 2013 bolo predĺžené, končí až 30.decembra 2013.

AndroidCode2013-prihlasene-appky


Ďakujeme partnerom za podporu súťaže Android Code 2013:

AndroidCode2013-partneri

5.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+