MojAndroid

Mnohí z vás sa už dlhodobejšie sťažujú na to, že ceny produktov v Android bazáre nezodpovedajú ich stavu a častokrát majiteľ zariadenia pýta za smartfón či tablet vyššiu sumu, než za ktorú sa predáva nové zariadenie v niektorom z e-shopov. Tomu sme dali definitívne stop a v našej každo-týždennej ponuke inzerátov odteraz nájdete iba ponuky, ktoré sú pre vás finančne výhodné. Výber zaujímavých Android zariadení a príslušenstva tiež chceme zatraktívniť novou grafikou, tak nám v komentároch pod článkom dajte vedieť, či sa vám páči!

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme niekoľko Android smartfónov. Zastúpenie nájdu všetky výkonnostné aj cenové triedy, a tak by si mali vybrať všetci. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Prestigio MultiPhone 7600 za 100 EUR

prestigio-multiphone

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: kompletné originálne balenie.

Sony Xperia Z 16 GB za 145 EUR

10937566_1015930931755376_1884073358_n

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: kompletné originálne balenie, silikónový obal, 8 GB pamäťová karta.

Google Nexus 5 za 220 EUR

45111742

Stav: používaný, záruka: 11 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné originálne balenie, púzdro, niekoľko ochranných fólií.

Android tablety

Ak už svoj vysnívaný smartfón máte a hľadáte niečo s väčším displejom, tak pre vás máme ponuku niekoľkých Android tabletov. Opäť sme vyberali z tých výkonnejších a aj lacnejších, takže veríme, že si vyberiete aj v tejto kategórii Android bazáru.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 za 80 EUR

image-3

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: nabíjačka, USB kábel, kryt, klávesnica.

Google Nexus 7 za 140 EUR

20150128_161014

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: krabica, príručka, nabíjačka, obal.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

1.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+