MojAndroid

V 44. týždni tohto roku sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android smartfóny z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnohí z vás sťažovali na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto inzerentov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme niekoľko high-end Android smartfónov. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Sony Xperia Z2 za 290 EUR

20151022_213715

Stav: používaný, záruka: 12 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie, silikónový kryt.

Samsung Galaxy Note 4 za 380 EUR

20151019_095129-1-1-1

Stav: používaný, záruka: 12 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

HTC One M7 (CM ROM) za 160 EUR

DSCN1888

Stav: nový, záruka: 24 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

Lenovo S90 za 219 EUR

SAM_5501

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

Meizu MX4 za 240 EUR

mx4silverwing-6-1

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

1.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+