MojAndroid

Systém Android Auto, určený na prepojenie smartfónu multimediálnym systémom automobilov, sa tento týždeň prehupol do verzie 3.9 a priniesol menšie vylepšenia. Jednou z noviniek je podpora služby Google Podcasts priamo v systéme Android Auto. Pokiaľ ste používateľom tejto služby, tak si teraz môžete pohodlne prehrávať vaše obľúbené podcasty priamo vo vašom aute. Ďalšou novinkou je lepšia viditeľnosť vybraných aplikácií.

Pokiaľ ste si v predošlých verziách systému Android Auto vybrali v zozname aplikácií nejakú audio alebo navigačnú službu, tak vybraná aplikácia nebola v zozname viditeľne zvýraznená. V novej verzii sa vedľa názvu vybranej aplikácie zobrazí zelená bodka a aplikácia sa zároveň presunie na začiatok zoznamu. Android Auto momentálne podporuje cez 400 automobilov. Svoj smartfón môžete pripojiť na multimediálny systém vášho vozidla pomocou usb kábla alebo bluetooth. Okrem populárnych aplikácií nielen od Googlu je samozrejmá aj podpora Google Asistenta. Aplikáciu potrebnú pre spustenie Android Auto si môžete stiahnuť zadarmo z obchodu Google Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
13.1.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jan

  Mam android auto 3.9.585
  Google 8.65.9.21
  Google Podcast 1.0.0.2006
  Ale v Android Auto nevidim Google podcast.
  Nejaky hint ako to spojazdnit?

+