MojAndroid

Platforma Android Auto začína byť populárna v pomerne širokom segmente vozidiel na svetových trhoch. Teraz prichádza podpora pre systém Android Auto aj do vybraných luxusných vozidiel talianskej značky Lamborghini. Výrobca už skôr priniesol podporu služby Apple CarPlay pre minuloročný model Aventador S. Tohtoročný Aventador už dostáva podporu práve platformy Android Auto.

Náš tip
Android Auto: Infotainment systém budúcnosti | RECENZIA + NÁVOD

Lamborghini z roku 2016 a Android Auto?

Podľa údajov zo strany výrobcu bude podpora rozšírená aj pre ďalšie vozidlá. V súčasnosti je k dispozícii podpora pre model Aventador 2018. V pláne je však príchod podpory pre vozidlá Lamborghini Centenario 2016, Huracán 2019 či Urus 2019. Otázka znie, koľko z celkových 40 majiteľov modelu z roku 2016 vyhľadá svojho výrobcu s cieľom získať systém Android Auto. Pre ďalšie modely do budúcna však ide o príjemnú funkcionalitu navyše aj v takto luxusnom segmente.

Systém Android Auto sme si mohli vyskúšať aj my v redakcii. Kliknutím na obrázok môžete zobraziť našu recenziu.
Náš tip
Android Auto v3.0 zrejme prinesie bezdrôtové pripojenie

Priali by ste podporu platformy Android Auto aj pre vaše vozidlo? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+