MojAndroid

Swipe Status Bar je pomocník, ktorý vám umožní aktivovať notifikačnú lištu kdekoľvek v systéme alebo v aplikácii pomocou gesta. Stačí ak si aplikáciu nainštalujete a aktivujete. Zvoliť je možné niekoľko nastavení, ktoré napríklad zabezpečia spustenie Swipe Status Bar ihneď po nabootovaní operačného systému. Okrem toho je možné zvoliť aj citlivosť pri pohybe prsta po obrazovke a tiež druh gesta, ktoré notifikačnú lištu aktivujú. Na výber je zobrazenie panelu upozornení pomocou posunu jedného alebo dvoch prstov z vrchnej časti obrazovky nadol.

Android-aplikácie-swipe-2 Android-aplikácie-swipe-1

Aplikácia je skutočne jednoduchá, no svoj účel plní dokonale. Ak vám na vašom Androide podobná funkcionalita chýbala, tak potom novinku Swipe Status Bar odporúčame vyskúšať. Na Google Play je dostupný úplne zadarmo. Stiahnuť si ho môžete pomocou nášho widgetu, ktorý prikladáme nižšie.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

28.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+