MojAndroid

Jednoduchá a prehľadná aplikácia Rodinný rozpočet je určená pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať vo financiách poriadok. Určená je na sledovanie financií – príjmov a výdavkov ako jednotlivca, tak i celej rodiny. V jednom telefóne je tak možné získať aktuálny prehľad o stave rodinného rozpočtu, možnosť spätne vyhodnotiť finančné hospodárenie a plánovať ďalšie obdobie.

Aplikácia prostredníctvom prehľadných a jednoduchých záložiek umožní užívateľovi denne aktualizovať stav svojich financií. Správa príjmov a výdavkov je navyše rozdelená na pravidelné a nepravidelné položky, pričom ich užívateľ môže v štatistikách sledovať aj spätne, v archíve príjmov a výdavkov. Dátum sa volí v mesačných intervaloch, môže byť však ľubovoľný. Do jednotlivých kategórií je možné vkladať i pripomienky rôznych splátok do kalendára.

Aplikácia Rodinný rozpočet

Výhodou aplikácie je, že jeden užívateľ môže sledovať nielen svoje financie, ale i jednotlivých členov rodiny. Podrobný prehľad mesiaca rodine ukáže, kde má jej rozpočet rezervy a pomôže financie plánovať. Informácie o hospodárení či štatistiky sú uvádzané v prehľadnom grafe. Všetky údaje, ktoré používateľ do aplikácie zadá, sú podľa autorov dostupné len jemu. Tieto dáta sa nikde inde nenahrávajú a nevyužívajú sa ďalšou stranou.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
10.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+