MojAndroid

Aplikácia Cine-Box bola vytvorená študentmi Technickej univerzity v Košiciach a jej základnou úlohou je prehľad programu kín siete Cinemax. V aplikácii si používateľ môže prečítať krátky opis vybraného filmu, pozrieť si trailer a má možnosť aj zakúpiť si lístok na predstavenie, ktoré si vyberie. Aplikácia ponúka prehľad podľa dní s rôznymi časmi predstavení.

Po spustení aplikácie stačí vybrať želané mesto s kinom Cinemax a prejsť na zoznam premietaných filmov. Ten má vzhľad radu filmových plagátov, čo vyzerá naozaj efektne. Po kliknutí na niektorý z nich sa zobrazia podrobnosti o filme a je možné priamo odtiaľ prejsť na internet a zakúpiť si naň lístky.

Cine-Box a Cine-Box b Cine-Box c

Cinemax je jednoduchá a prehľadná aplikácia, ktorá svoj účel plní na výbornú. Je zadarmo a v spodnej časti obrazovky zobrazuje reklamy, ktoré však pri jej používaní nijako neprekážajú. Autori navyše v ďalšej aktualizácii sľubujú pridanie ďalších sietí kín – Cinema City a Ster Century. Pribudnúť by mala aj možnosť ohodnotiť film, či naň napísať recenziu. Aplikácia by tak nemala chýbať vo výbave žiadneho filmového fanúšika, ktorý si rád vychutná filmy v pôsobivej atmosfére kina.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
9.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+