MojAndroid

Rozmýšľate kam s fotkami, hudbou alebo videami tak aby boli online a prístupné komukoľvek komu to dovolíte? Na scénu prichádza nová služba Minus, ktorá bude konkurovať obľúbenému Dropboxu – aspoň čo sa multimediálnych súborov týka. Minus totižto ponúka až 10GB úložného priestoru, ktorý môžete využiť na ukladanie súkromných albumov či videí. Okrem webového rozhrania pre upload a správu súborov je k dispozícii aj PC verzia programu pre Windows, Mac a dokonca aj Linux. Samozrejme nechýba Android aplikácia, ktorú nájdete na Android Markete. Po jej nainštalovaní získate rýchly prístup k svojim súborom na minus.com priamo z vášho Android telefónu.

Minus pre Android umožňuje súbory zdieľať prostredníctvom špeciálneho linku, sťahovať, premenovávať alebo reorganizovať – jednoducho všetko čo by ste od podobnej služby mohli očakávať. V aplikácii môžete tiež pomocou fotoaparátu nasnímať fotku alebo video a uploadnúť ich priamo do niektorého z online albumov. Podobne ako pri Dropboxe môžete po získaní ďalšieho registrovaného používateľa pomocou špeciálneho linku dostať extra priestor 250MB, Minus ponúka za rovnakú aktivitu až neuveriteľný 1GB! Určite nám napíšte ako sa vám táto aplikácia pozdáva – naše prvé dojmy z jej používania sú zatiaľ pozitívne.

Minus
Minus
Verzia 3.0.13 (25. 8. 2011)
Veľkosť 1,9 MB
1.6+

Zadarmo

 

 

 

2.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+