MojAndroid

Android 4.2 Jelly Bean bol predstavený a teraz nám už len stačí čakať, kedy sa v podobe aktualizácie objaví aj na našich zariadeniach. Ak máte Nexus telefón či tablet, o skorý update sa nemusíte báť. Tí z vás, ktorí očakávajú príchod tejto verzie na inom ako Nexus zariadení, si asi budete musieť ešte chvíľu počkať. Ak však patríte medzi majiteľov rootnutého telefónu či tabletu a nie je pre vás neznámy ani pojem CWM recovery, tak potom tu máme pre vás tip na zaujímavé aplikácie z najnovšieho Androidu.

Základné aplikácie Androidu 4.2 vrátane nových verzií Google aplikácií sú teraz dostupné vo forme flashovacích balíčkov, ktoré si môžete stiahnuť na XDA fóre alebo pomocou odkazov uvedených nižšie pod článkom. V kolekcii Android 4.2 aplikácií nechýbajú nové hodiny, klávesnica, Gmail s podporou pinch-to-zoom, Play Music, Google talk a ďalšie systémové či Google aplikácie. Nainštalovať si ich môžete jednoduchým stiahnutím a následným flashnutím v CWM recovery.

Zoznam aplikácií:

Vyššie uvedené aplikácie by mali fungovať na každom zariadení s Androidom 4.1 Jelly Bean. Ak sa vyskytnú problémy s inštaláciou alebo pri používaní, môžete ďalšie informácie a pomoc s ich riešením nájsť na XDA fóre
9.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+