MojAndroid

Podľa prehlásení popredného Android inžiniera Dan Morrila, bude zdrojový kód nového Androidu Ice Cream Sandwich dostupný niekedy po uvedení smartfónu Galaxy Nexus na trh. To je naplánované na 1.november, ale na zdrojový kód ICS si pravdepodobne ešte chvíľu po tomto termíne počkáme. Z predchádzajúceho správania spoločnosti Google pri vydávaní zdrojových kódov, môžeme predpokladať čakaciu dobu ešte niekoľko týždňov. Ale aspoň si môžeme byť istý, že Google nezopakuje situáciu zo začiatku roka, kedy zdrojový kód Androidu Honeycomb verejnosti neposkytol. Nevadí, teraz tu máme ICS, ktorý bude dostupný pre všetkých ;).

Tu je oficiálne prehlásenie Dan Morrila:

“Vydanie zdrojového kódu pre práve oznámený Android Ice Cream Sandwich plánujeme čo najskôr po tom, ako bude dostupný na zariadeniach.”

21.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+