MojAndroid

Každým dňom sme bližšie k čoraz stabilnejšej verzii operačného systému Android 13. Dnes Pixely (vrátane toho nášho) dostali update na Android 13 Beta 3.3. Okrem opravy chýb spojených s konektivitou najnovšieho modelového radu Pixelov sme sa dočkali taktiež aj implementácie prekvapenia po klikaní na verziu systému v nastaveniach smartfónu. Toto je podľa stránky SamMobile easter egg, ktorý si pre nás americký gigant Google pripravil v prípade najnovšej beta verzie pre Android 13.

Easter egg pre Android 13 vyzerá následovne

Easter egg je ukrytý v zábavnom grafickom zobrazení verzie Androidu. Zvyčajne nechýbajú rôzne minihry. V tomto prípade sa po splnení úlohy obrazovka zaplní stovkami emojis. Zobrazenie verzie “13” sa podobá na easter egg z Androidu 12 a opäť je potrebné otáčať hodinovými ručičkami na 13:00 pre to, aby sa objavilo veľké číslo 13 a aby v pozadí sa tieto emotikony objavili. Keď budete ďalej ťukať na emojis, tak tieto jednotlivé bublinky sa zmenia do iného emoji.

Android 13 easter egg
Zdroj: SamMobile.com

Portál 9to5google poznamenal, že zobraziť sa môžu emoji ovocia, mačacích tvárí, klasické smajlíky, expresívne smajlíky, “roztápajúce sa” smajlíky, srdiečka, vesmírne emojis, mesiace, podmorský život, opice, znamenia, hodiny, kvety či korytnačky.

Okrem toho však Android 13 Beta 3.3 prináša aj praktické vylepšenia, ako napríklad spomínaná oprava chýb spojených s konektivitou v prípade série Google Pixel 6. Web Phone Arena hlási, že vývojári sa pozreli na vzniknuté problémy s Wi-Fi pripojením, s Bluetooth Manager Serivce a taktiež aj s Connectivity Thermal Power Manager-om, kvôli ktorému niektorí používatelia spozorovali slabú veľmi výdrž batérie, nereagujúce aplikácie a veľmi pomalé načítavanie používateľského prostredia.

Google Pixel 6 Pro
Google Pixel 6 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Náš tip
Ktorý operačný systém je najbezpečnejší? | TÉMA

28.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+