MojAndroid

Pred časom sme vám priniesli informáciu o ponuke elektromobilov v rámci e-shopu alza.cz. Išlo o elektromobily Tesla Model S a Tesla Model X. Tento koncept bol zjavne úspešný, v e-shope si tieto produkty prezrelo viac ako 277 000 zákazníkov.

Náš tip
Česká Alza prekvapila. Predáva Teslu model X a S

Elektromobily v ponuke e-shopu sa tak zaradili medzi najsledovanejšie produkty v histórii. Stovky záujemcov využili možnosť skúšobnej jazdy, ktorá je dostupná zadarmo v pražských Holešovicích.

Novinkou je BMW i3 a Tesla Model 3

V e-shope Alza.cz sú dostupné 4 kusy BMW i3 v troch rôznych farbách, pričom jeden z nich je vybavený predlžovačom dojazdu REX. Ich cena sa pohybuje od 43 750 do 48 665 € (REX verzia). Všetko sú to najnovšie 94 Ah verzie. Cena BMW i3 začína na slovenskom trhu na sume 36 350 €. Vozidlá na Alze však majú príplatkovú výbavu.

Na ponuke elektromobilov BMW i3 pracuje Alza priamo s BMW Česká republika. Vozidlo môžete mať doma už na druhý deň od uskutočnenia objednávky. BMW i3 je vystavené v pražskom showroome Alzy, pričom spoločnosť ponúka záujemcom bezplatný odvoz domov, aj s nákupom.

BMW i3 sa na slovenskom trhu predáva už dlhšiu dobu. Veľkým prekvapením je však zaradenie modelu Tesla Model 3. O elektromobil, ktorý bude uvedený prvým majiteľom už 28. júla, je skutočne enormný záujem. To sa odzrkadľuje aj na čakacej dobe na samotný elektromobil, ktorá sa pohybuje rádovo v dĺžke niekoľko mesiacov. Aktuálne nie je jasné, či ide len o marketingový ťah, alebo má spoločnosť Alza nejaké špeciálne prekvapenie pre svojich zákazníkov v podobe vopred rezervovaných kusov.

Zdroj: eautoportal

21.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+