MojAndroid

Messenger bot dnes ešte stále patrí medzi horúce technologické novinky a značky neustále hľadajú nové spôsoby, ako ho zmysluplne využiť. Väčšinou ho poznáme ako zábavný nástroj, ktorý sa nám snaží nevtieravým spôsobom odovzdať komerčný obsah. Bot však môže byť aj niečo viac – ten najnovší od Allianz – SP nás dokáže nielen pobaviť, ale aj reálne pripraviť na cestu do zahraničia.

Boris Bedeker ide ďalej ako bežní boti

Komunikuje s vami ako priateľ, no ak to potrebujete, zmení sa na poisťovacieho agenta, ktorý vám veľmi rád podá pomocnú ruku pri poistení do celej Európy aj Turecka. A to priamo vo FB Messengeri – v príjemnom rozhovore mu zadáte všetky údaje potrebné na výpočet poistného a na stránku Allianz – SP  vás presmeruje  až vtedy, keď treba doplniť osobné údaje a poistenie zaplatiť. Tým sa však jeho úloha nekončí. Po uzatvorení zmluvy vám do Messengera pošle poistnú kartičku, ktorú tak máte vždy pri sebe.

Chcete poistiť kamoša? Aj v tom vie Boris pomôcť.

Do zahraničia človek zväčša neodchádza sám a býva pohodlné nechať poistné záležitosti na jedného človeka z partie, ktorý poistenie vybaví pre všetkých. Allianz myslel aj na takéto prípady a vygenerované poistné kartičky dokážete pohodlne zazdieľať so svojimi kamošmi či s rodinou v rámci Facebooku.

Využite Borisa aj ako asistenta pred cestou

Boris Bedeker vám môže byť užitočný nielen vtedy, keď potrebujete poistiť. Scestovaný Boris sa s vami rád podelí o svoje skúsenosti a pridá aj nejakú tú zaujímavosť. Alebo sa s ním môžete odreagovať pri rôznych minikvízoch. Dokonca ak vás šéf nechce pustiť na dovolenku, Boris sa za vás rád prihovorí.

Vyskúšajte ho medzi prvými

Ak patríte medzi tzv. „early adopters“, teda ľudí, ktorí musia každú technologickú novinku vyskúšať ako prví, určite si nenechajte ujsť príležitosť. Keďže bot sa neustále aktualizuje a učí, aj vy tak môžete pomôcť vybrúsiť jeho komunikačný štýl a schopnosť pohotovo reagovať na každú požiadavku. Jeho skutočnú silu však objavíte až vtedy, keď budete potrebovať poistenie – Boris Bedeker je totiž momentálne najjednoduchší a zároveň najpríjemnejší spôsob, ako sa dať poistiť do Európy a Turecka. Ešte keby tak vedel robiť kávu.

3.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+