MojAndroid

Aplikáciu Dropbox zainteresovaným netreba predstavovať. Je to cloudová služba, úložisko, kde si môžete ukladať svoje médiá a dokumenty nielen zo smartfónov ale aj počítača. Teraz Dropbox dostal aktualizáciu, ktorá prináša výrazné zmeny.

Dropbox prináša organizáciu médií a to tak, že teraz budete mať všetky fotografie oddelené od ostatných súborov, stačí si len zvoliť v menu kartu fotografie. Funkcia je dostupná ako pre mobilné zariadenia tak isto funguje aj s prístupom cez počítačové rozhranie.

Táto funkcia je prospešná pre všetkých, ktorí automaticky ukladajú vyhotovené fotografie na cloudové úložisko. Dropbox funkciou organizácie médií patrí medzi priekopníkov v tejto oblasti. Dnes už takmer všetky zariadenia majú fotoaparát na vyhotovovanie fotografií a videí, teda je logické, že je dobré mať funkciu na „triedenie“ médií, ktorá navyše pracuje automaticky, vždy po ruke. Aktualizácia prináša aj ostatné vylepšenia ako je odosielanie médií a niekoľko vylepšení a opravy chýb.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto:  Next Web, Dropbox

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+