MojAndroid

Neblokovaná verzia Samsungu Galaxy S5 (SM-G900F) aktuálne dostáva aktualizáciu systémového softvéru. Jedná sa o vôbec prvú aktualizáciu za približne mesiac, odkedy sa nová vlajková loď juhokórejského výrobcu dostala do predaja. Číslo zostavy je G900FXXU1ANE2 a má veľkosť až 1,4 GB, takže na stiahnutie je odporúčané wi-fi pripojenie a zároveň aj dostatočne nabitá batéria, aby nedošlo k neželanému prerušeniu procesu aktualizácie z dôvodu vybitia batérie.

Aktualizácia sa zatiaľ objavila v Spojenom kráľovstve a je dostupná cez Kies, ako aj prostredníctvom OTA. V nasledujúcich dňoch alebo týždňoch sa určite dostane aj do ďalších krajín, zatiaľ sme ju však nemohli vyskúšať, nakoľko pre náš redakčný Galaxy S5 ju ešte nenašiel. Môžeme vám tak zatiaľ sprostredkovať iba dojmy zahraničných redaktorov, ktorí uvádzajú viditeľné zrýchlenie aplikácie fotoaparátu a galérie. Vylepšený je podľa nich aj snímač odtlačkov prstov v tlačidle Domov, ktorý sa teraz používa ľahšie. Mnohí majitelia Galaxy S5 sa totiž sťažovali, že snímač častokrát nezaznamená odtlačok prsta na prvý pokus a celý proces snímania treba opakovať. Vďaka aktualizácii by však mal byť snímač citlivejší a pohodlnejší na používanie.

Ihneď, ako sa aktualizácia dostane na náš redakčný telefón, vás budeme informovať o našich pocitoch a novinkách, ktoré zaregistrujeme. Ak vlastníte Galaxy S5 a dostanete aktualizáciu skôr ako my, nezabudnite sa o dojmy podeliť v diskusii.

Zdroj: androidauthority.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+