MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sa aplikácia Instagram objavila pre platformu Android a hneď o ňu prejavila záujem spoločnosť Facebook. Aby sa Instagram priblížil čo najviac svojmu originálu pre iOS, začala sa naháňačka v podobe aktualizácií a prinášania nových funkcií.

Zatiaľ, čo na iOS funkcia Tilt-Shift bola samozrejmosťou, pre Android pribudla až v najnovšej aktualizácii. Tilt-Shift je v podstate perspektívne zaostrovanie fotografie. Teda označíte si nejaký úsek fotografie, a ten následne vyzdvihnete do popredia tým, že ho zaostríte a okolie necháte bez ostrenia obrysov.

Predpokladáme, že iOS a Android budú mať v dohľadnej dobe všetky funkcie úplne rovnaké, pretože sa zdá, že Instagram pracuje na tom, aby funkcie pre obe platformy boli zjednotené.

Instagram je teraz vo verzii 1.1.0 dostupný s funkciou Tilt-Shift v Google Play Store.

 

Instagram
Instagram
Verzia 1.1.0 (8. 5. 2012)
Veľkosť 13 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: Google Play Store, Pocketnow.com

 

9.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+