MojAndroid

AirDroid je jedna z aplikácií, ktoré používame na synchronizáciu dát v smartfóne s počítačom prostredníctvom WiFi siete. Je to aplikácia zadarmo a po aktualizácii prináša množstvo noviniek a vylepšení, napríklad v rýchlejšom a pohodlnejšom spojení zariadenia Android a počítača prostredníctvom QR kódu.

Existujú dve možnosti, ako sa spojiť: zadať IP adresu a port pripojenia, alebo jednoducho otvoríte stránku  web.airdroid.com a nasnímate kód priamo z aplikácie AirDroid. Tým preskočíte proces zadávania náhodného hesla na spárovanie počítača a smartfónu.

AirDroid je jednou z niekoľkých alternatívnych aplikácií, ktoré ponúkajú správu smartfónu v počítači a synchronizáciu dát, prostredníctvom WiFi siete. Je veľmi prehľadný a intuitívny. Okrem prehliadania, sťahovania a odosielania súborov, môžete získať prístup ku kontaktom, histórii volania, e-mailom a množstvu ďalších dát vo vašom smartfóne priamo z vášho počítača.

Zdroj, foto: Google Play Store, AirDroid

 

AirDroid
SAND STUDIO
Verzia 1.0.5 (3. 5. 2012)
Veľkosť 3,8 MB
2.1+

Zadarmo
5.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+