MojAndroid

ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných DRAM modulov, NAND Flash produktov a mobilného príslušenstva prichádza s oznamom, že na trh uvádza novú powerbanku ADATA T10000. Vďaka svojmu štíhlemu profilu a kapacite 10 000 mAh je model T10000 ľahko prenosný a zároveň disponuje dostatočnou kapacitou. 

Hrúbka modelu T10000 je len 15 mm, vďaka čomu sa jednoducho zmestí do každého vrecka.

powerbanka adata T10000

Povrchová úprava s textúrou dodáva powerbanke príjemný vzhľad a zároveň zabraňuje vzniku neželaných odtlačkov prstov. Dva USB porty s výstupným prúdom až 2,0 A umožňujú používateľom T10000 rýchlo nabíjať až dve zariadenia naraz, čím ušetria čas.

Model T10000 má stabilný výkon, je odolný a bezpečný. A to všetko vďaka vysoko kvalitným lithium-polymérovým batériám, pevnému a ohňovzdornému puzdru a viacnásobnej ochrane obvodov. Bezpečnú prevádzku zaručujú aj ochranné opatrenia proti prebitiu, nadmernému vybitiu, prehriatiu, skratu a prepätiu na vstupe a výstupe.

Odporúčaná koncová cena modelu T10000 je 13 eur.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+