MojAndroid

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných DRAM modulov a NAND Flash produktov, predstavila rad nabíjacích produktov. Nové produkty v skupine nabíjacích produktov ADATA CW0100, podložka pre bezdrôtové nabíjanie certifikovaná pre Qi, auto nabíjačky CV0525 a CV0172 a nabíjacia stanica CU0480QC.

Náš tip
SSD disk ADATA SE730H: Disk, ktorý pripojíte aj k telefónu | RECENZIA
Náš tip
ADATA D8000L: Odolná power banka aj svietidlo v jednom | TEST

Bezdrôtová nabíjacia podložka CW0100 rýchle bezdrôtové nabíjanie v štíhlom tele

ADATA CW0100 je bezdrôtová nabíjacia podložka, ktozvláda nabíjanie s výkonom až 10 W. Mobilné zariadenie sa tak nabije dvakrát vyššou rýchlosťou než so štandardnými 5W nabíjačkami. Rýchle nabíjanie skráti nabíjacie časy potenciálne až o hodinu. CW0100 spĺňa požiadavky normy Qi, takže nie je len rýchla, ale tiež inteligentná. Pokiaľ na ňu položíte kovové predmety, napríklad drobné mince, okamžite preruší nabíjanie, aby nedošlo k prehriatiu podložky.

CW0100 funguje s najnovšími smartfónmi so vstavaným Qi nabíjaním ako je napríklad iPhone X, 8 a 8 Plus alebo Samsung Galaxy S9 a S9 Plus. Okrem toho, že vie výborne nabíj, zaujme CW0100 tiež hrúbkou iba 7,5 mm. Elegantné telo je vyrobené zo zliatiny zinku a obsahuje tiež indikačnú diódu, ktorá jasne informuje o priebehu nabíjania.

Nabíjačky do auta CV0525 a CV0172 nabíjanie na cestách nebolo nikdy také jednoduché

Pri návrhu nových ADATA nabíjačiek do auta dbali vývojári o to, aby čo najviac zjednodušili a sprístupnili nabíjanie na cestách. Autonabíjačka CV0525 sa postará o to, že na výlete nikto nezostane bez energie. Je vybavená hneď piatimi USB portami: dvomi prednými pre vodiča a spolujazdca na prednom sedadle, a tromi, ktomôžu b pomocou predlžovacích káblov privedené k pasažierom na zadných sedadlách.

Vďaka tomu sa cestujúci nebudú musieť deliť o jediný USB port ako pri iných nabíjačkách. CV0525 podporuje Quick Charge 3.0, takže dokáže nab telefón z 0 na 80 % za približne 35 minút. Nabíjačka navyše pozná, koľko je k nej pripojených zariadení, takže zaistí optimálny nabíjací prúd a súčasne zabráni prehrievaniu.

Pre menej náročných vodičov ponúka ADATA nabíjačku CV0172, ktorá je vybavená dvomi USB portami. Tie dodávajú výstupný prúd 2,4 A, takže nabíjajú pripojené zariadenie dostatočne rýchlo. Nabíjačka je tenká len 6 cm a vyznačuje sa lesklým čiernym povrchom, čo elegantne zapadne do interiéru každého vozidla. Pre ochranu používateľov obsahuje ochranu proti vysokému napätiu, vysokému prúdu, prehriatiu a skratu.

Nabíjacia stanica CU0480QC všestranné riešenie s rôznymi USB portami

Nabíjacia stanica ADATA CU0480QC rieši problém s neustále sa “zamotávajúcimi” USB káblami, ktoso sebou musíte voziť, aby ste nabili rôzne zariadenia. Stanice je totiž vybavená piatimi USB portami, z toho jeden je typu USB-A s podporou Quick Charge 3.0, tri sú štandardné USB-A a jeden je dokonca USB Type-C. Nabíjanie viacerých rôznych zariadení nebolo nikdy také jednoduché a bezproblémové.

Nabíjacia stanica dokáže inteligentne rozpoznať, koľko zariadení sa práve nabíja, takže zvolí optimálny nabíjací prúd. Protišmyková úprava spodnej strany zaistí, že nabíjacia stanica bude pevne stáť na väčšine povrchov. Informačná LED dióda umožní sledovať priebeh nabíjania.

30.7.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+