MojAndroid

Adaptxt je jedna z mnohých inteligentných klávesnicí pre platformu Android. Je však v niektorých svojich funkciách unikátna, a preto patrí k jedným z obľúbených. Navyše, je úplne zadarmo, vrátane jazykovej podpory pre 50 jazykov, vrátane slovenčiny.

Adaptxt ponúka niekoľko zaujímavých funkcií ako automatický text, súkromný režim, odstránenie znamienok a ponuka diakritiky, tlačidlo pre skrytie klávesnice, možnosť učiť sa z Twitteru a podobne.

Adaptxt je inteligentná klávesnica, ktorá sa učí z každého napísaného textu. Inteligentné algoritmy zaznamenávajú text, ktorý následne klávesnica používa pri jednotlivých návrhoch. Ak máte obavu, že klávesnica zaznamená vaše osobné údaje a helsá, môžete režim učenia rýchlo prepnúť na režim súkromný.

 

Adaptxt podporuje aktuálne 50 jazykov, navyše môžete medzi nimi ľahko prepínať. Stiahnuť si ich môžete po nainštalovaní aplikácie. Taktiež sú dostupné doplnky, ktoré budete môcť využiť v jednotlivých oblastiach spoločenského alebo odborného života, špeciálne slovníky pre obchod alebo medicínu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVYjE_1Sbrk

Aplikácia Adaptxt je teraz dostupná na vývojárskom webe, alebo priamo na stiahnutie v Google Play Store.

 

Adaptxt Beta – Keyboard
KeyPoint Technologies
Verzia V0.9 (24. 5. 2012)
Veľkosť 3,8 MB
2.1+

Zadarmo

 

Slovenčina – Adaptxt Add-On
KeyPoint Technologies
Verzia V0.9 (24. 5. 2012)
Veľkosť 790 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj, foto:  Adaptxt, Google Play Store

6.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+