MojAndroid

Populárny výrobca notebookov, Acer, pred pár dňami zorganizoval tlačovku v New Yorku, kde predstavil niekoľko noviniek. Väčšinou išlo o nové Windows zariadenia, prevažne notebooky a ultrabooky, ale dočkali sme sa aj jednej zaujímavej Android novinky. Kamera Acer Holo 360, ako už názov prezrádza, dokáže natáčať 360° videá, ale ako jedna z mála kamier nahradí aj váš Android smartfón vďaka podpore Wi-Fi a 4G LTE sietí.

Acer tvrdí, že toto je prvé zariadenie svojho druhu. Počas tlačovky manažéri oznámili, že používatelia Holo 360 môžu vďaka dotykovému displeju jednoducho natáčať, upravovať a za pomoci Wi-Fi alebo 4G aj zdieľať 360° videá. Okrem toho Acer tvrdí, že zariadenie dokáže aj telefonovať.

Acer Holo 360

Spoločnosť ale neprezradila viac detailov a nechala záujemcov o Holo 360 v napätí. Nevieme nič o hardvéri a ani to, na akej Android verzii bude zariadenie bežať. Rovnako ani nevieme dátum začiatku predaja alebo očakávanú cenu. Vyzerá to tak, že Acer Holo 360 je ešte stále v intenzívnom vývoji.

Zdroj: Android Authority

1.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+