MojAndroid

Kvalitným tabletom pod stromčekom nič nepokazíte. Poznáme minimálne sedem dobrých dôvodov, prečo je Lenovo YOGA Tablet 2 Pro dokonalý vianočný darček!

Kompaktnosť

YOGA Tablet 2 Pro má vzhľadom na svoju špičkovú technickú výbavu prekvapivo kompaktné rozmery. Prichádza s nadčasovo elegantným platinovým dizajnom, hrúbkou len 3,7 mm a váhou 950 gramov. Či už ho využívate na prácu alebo na relax, zahviezdite s ním všade tam, kde sa objavíte.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-5

Flexibilnosť

V Lenovo je vždy na prvom mieste užívateľ a jeho unikátne potreby. Dôkazom je tablet, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu dynamickému životnému štýlu. K trom pôvodným režimom, ako je Držanie (pre lepší uhol pri čítaní), Naklonenie (pre jednoduché surfovanie online) a Stojan (pre priblíženie obsahu z digitálnych knižníc), pribudol štvrtý režim – Zavesenie, ktorý umožňuje pracovať s tabletom vo visiacej polohe, pokojne aj z pohodlia postele. 

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-4

Multimediálnosť

Keď už je reč o posteli, ako by sa vám páčilo pozrieť si epizódu obľúbeného seriálu alebo kinohit na „plátne“ na stene vašej spálne? Teraz môžete! YOGA Tablet 2 Pro má totiž tajnú vychytávku – integrovaný projektor Pico, prvý svojho druhu, vďaka ktorému môžete za okamih zmeniť stenu svojho interiéru na TV alebo filmové plátno. O prvotriedny zážitok zo zvuku, rovnaký ako v kine, sa postará 8W JBL zvukový systém s doplnkovým reproduktorom pre basové frekvencie.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-3

Výkonnosť

Bezproblémovému prehrávaniu a interpretácii multimédií pomáha najnovší procesor 4. generácie Intel® Atom™, ako aj veľké úložisko s pamäťou 32 GB a až 64 GB cez Micro SD. Neuveriteľná 15-hodinová výdrž batérie pri jednom nabití poskytuje výkon po celý deň, takže YOGA Tablet 2 Pro spoľahlivo nabehne na vaše vysoké životné tempo a nenechá vás v štichu ani počas dlhých ciest.

Zážitkovosť

Chcete mať dôležité životné momenty či spontánne momentky zachytené vo vyberanej kvalite? YOGA Tablet 2 Pro so svojím 8Mpx zadným fotoaparátom s vysokým rozlíšením je pripravený zabezpečiť ostré zábery, ktoré ocenia všetci pôžitkári. Samozrejme, môžete si ich kedykoľvek pripomenúť, o čo sa postará 13-palcová obrazovka s rozlíšením QHD 2560 x 1440, vďaka ktorej pôsobia filmy a fotografie krištáľovo jasne. Pre znásobenie zážitku si môžete všetko premietnuť na stenu a to v rozmeroch viac ako 50 palcov.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro-2

Organizovanosť

Lenovo myslí aj na zaneprázdnených. Poriadok do vašich pracovných záležitostí vnesie aplikácia Brewster, ktorá za vás spravuje vaše kontakty. Brewster ukladá kontakty z rôznych aplikácií do jedného adresára, ktorý spája, zabraňuje duplicite a pridáva fotky ku kontaktom, dokonca zdieľa overené kontaktné informácie s inými vašimi kontaktmi.

Dostupnosť

Celá škála celosvetovo prvých technológií, ako aj inovácie hardvéru a softvéru, sú teraz také dostupné, ako nikdy predtým! Nový Lenovo YOGA Tablet 2 prekračuje hranice možného nielen brilantnými technickými parametrami, ale aj nízkou cenou – len 509 eur s DPH.

25.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+