MojAndroid

4ka rozšírila doplnkové balíčky o ďalší, ktorý nie je priamo určený pre dátovo náročných používateľov. Naopak, zameriava sa na tých zákazníkov, ktorí veľa telefonujú alebo posielajú SMS správy.

Náš tip
4ka opäť prekvapuje: Predstavuje prvý paušál a výrazne znižuje ceny balíkov TO.

Balík 100+1 za poplatok 4 eurá prináša 100 minút hovorov alebo SMS správ, ktoré 4ka dopĺňa ešte aj 1GB internetovým balíčkom. Ten ale neobsahuje predplatené dáta v sieti národného roamingu. Využívať ich tak budete môcť len vo vlastnej sieti operátora. Mimo nej budú dáta spoplatňované štandarnou cennikovou cenou 4 centy za MB. Rovnaká jednotková cena platí aj v prípade, že prečerpáte predplatené minúty alebo SMS správy.

Nový balík sa dá aktivovať zaslaním SMS v tvare  100+1 1 pre jednorazovú aktiváciu alebo v tvare 100+1 pre automatickú obnovu. Aktivovať ho ale môžete aj aj online v Mojej zóne.

23.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+