MojAndroid

4ka zníži poplatky za využívanie služieb balíkov TO na polovicu, ale iba pre tých, ktorí sa zaviažú k využívaniu ich novej služby To. sMobilom. Výrazného zlacnenia sa ale dočkajú aj ostatní zákazníci. Informovala o tom na dnešnej tlačovke v Bratislave.

TO. sMobilom

4ka rozširuje ponuku TO. o nový typ balíka TO. sMobilom. Zákazník prostredníctvom nej získa nielen dáta, hovory a SMS správy, ale aj mobilný telefón. Na výber má Huawei P9, Lenovo Moto Z Play, či iPhone 7 a Samsung Galaxy S7. Každý z týchto smartfónov je pritom viazaný k určitému typu balíka TO. Za každú dvojičku zaplatí zákazník naraz bez možnosti za službu platiť mesačne. Prípadne môže za ne zaplatiť formou pôžičky od Poštovej banky. Ponuku TO. sMobilom začne operátor ponúkať od 1. marca, a to na 33 pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku alebo prostredníctvom e-shopu. Neskôr majú v ponuke pribudnúť aj ďalšie zariadenia.

Kupte_TO.sMobilom

Ponuka je výnimočná tým, že zákazník si za 20 mesiacov využívania služby zaplatí na začiatku a potom sa už o nič nestará ani on ani operátor. Odchodom ku konkurencii teda nie je nijako zmluvne viazaný. Po skoršom odchode však operátor zákazníkovi nebude vracať žiadne peniaze.

„Výhodou nového paušálu je, že zákazník k špičkovému telefónu dostane aj obrovské množstvo dát na nasledujúcich 20 mesiacov a to v mimoriadne výhodnej cene, vďaka ktorej oproti konkurencii môžu zákazníci ušetriť aj 100 eur. Nové paušály TO.sMobilom bude môcť zákazník zaplatiť jednorazovo v hotovosti, platobnou kartou alebo si platbu môže rozložiť na mesačné splátky s využitím napríklad bezúčelovej pôžičky,“ spresnila vedúca oddelenia produktu a propozície SWAN Mobile, a. s.,  Andrea Čagalová.

Balíky TO. za znížené ceny

Okrem paušálu sme sa od 4ky dočkali aj výrazného zlacnenia balíkov TO. Zákazníci môžu na mesačných poplatkoch teraz ušetriť od 2,5 až do 10 eur. Napríklad, balík TO.15 s 300 predplatenými minútami a SMS správami, vrátane 15GB dát vo vlastnej sieti 4ka + 1GB dát v národnom roamingu, sa dá kúpiť už za 10 eur mesačne. Nové ceny sú platné od 1. mája. Z ponuky operátora od tohto istého dátumu ale zmizne TO. nacesty L, ktorý nahradí TO.∞

TO.je_novy_pausal

Po novom bude TO.10 obsahovať 11 GB dát na celom Slovensku (z toho 10 GB v sieti 4ky) plus 100 minút/SMS z/do všetkých sietí v SR. Nový paušál TO.15 bude mať až 16 GB dát (z toho 15 GB v sieti 4ky) a 300 minút/SMS z/do všetkých sietí SR. Súčasťou spomínaných paušálov už nebudú po novom voľné minúty a SMS v medzinárodnom roamingu. V zahraničí však budú Štvorkári, ktorí využívajú TO.10, TO.15 alebo TO.∞, výhodne volať a SMSkovať za jednotnú cenu 4 centy rovnako ako na Slovensku

„Nové paušály TO. sme nielen zlacnili, ale aj zlepšili na základe podnetov od našich zákazníkov. Od začiatku marca 2017 už Štvorkár nemusí riešiť, či sa nachádza v našej sieti alebo v sieti obchodného partnera v národnom roamingu. V rámci mesačného poplatku bude dátovať na celom Slovensku. K existujúcim objemom dát pridávame ešte jeden gigabajt v národnom roamingu, čo robí našu ponuku ešte výhodnejšou. Zákazník tak ušetrí až 4 eurá mesačne, pretože si nemusí dokupovať dáta v sieti obchodného partnera s balíkom GIGA PLUS,“ dodal P. Helexa.

24.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+