MojAndroid

Portál MôjAndroid v spolupráci s operátorom 4ka spúšťa v poradí už trinásty ročník ankety 4ka Android Code 2023. Ide o celonárodnú súťaž o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska. Aj v tomto roku mohli vývojári prihlásiť svoje aplikácie do ankety vo ôsmich kategóriách a pripojiť sa tak k najlepším aplikáciám na Slovensku. Za podporu ďakujeme aj hlavnému partnerovi TITANS freelancers a partnerovi Sygic.

Aplikáciu mohol nominovať ktokoľvek

Slovenskí vývojári mohli svoje aplikácie prihlásiť priamo na stránke Androidcode.sk. Základnou podmienkou pre nomináciu je to, aby mala aplikácia od začiatku roka po spustenie hlasovania aspoň jednu aktualizáciu v obchode Google Play. Aplikácie súťažia v týchto ôsmich kategóriách:

  • Vzdelávanie
  • Spravodajstvo a médiá
  • Nakupovanie a predaj
  • Doprava
  • Hry
  • Financie a podnikanie
  • Slovenské aplikácie (všeobecne)
  • Svetové slovenské aplikácie

Ako boli vyberané aplikácie do finále?

V prvom rade sme pozbierali všetky slovenské aplikácie, ktoré sme našli v obchode Google Play. Podmienkou bolo, aby mali v tomto roku aspoň jednu aktualizáciu. Tieto aplikácie sme doplnili o tie, ktoré do súťaže prihlásili vývojári. Takto vznikol zoznam vyše 100 aplikácií, z ktorých sme následne vytvorili užší výber nominácií pre finálne hlasovanie.

Pri výbere sme pozerali na to, aké majú aplikácie hodnotenie v obchode Google Play, aký je počet ich stiahnutí a koľko používateľov aplikáciu hodnotilo. Tieto údaje sme spojili s osobnými skúsenosťami s aplikáciami a dostali sme sa k finálnemu výberu 53 aplikácií, z ktorých spoznáme tie najlepšie.

Medzi nominovanými aplikáciami sa v rámci partnerstva nachádzajú aj 4ka TV a Moja 4ka, za ktoré je možné hlasovať tiež.

Odmena za hlasovanie

Čitatelia a fanúšikovia webu MôjAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete Android Code už po trinástykrát. Hlasovanie prebieha na webe Androidcode.sk od 28.11.2023 do 31.12.2023. Zvíťazia aplikácie, ktoré dostanú od čitateľov najviac hlasov.

Pre hlasujúcich sme si tiež pripravili zaujímavú motiváciu, ktorou je úplne nový smartfón Google Pixel 8 s úložiskom s kapacitou 128 GB. Ten získa jeden šťastný výherca, ktorý sa zúčastní ankety.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe AndroidCode.sk.

Generálny partner

Hlavný partner

Partneri

28.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+